Відділ науково-освітньої роботи


Відділ науково-освітньої роботи Чернівецького обласного краєзнавчого музею працює у складі двох співробітників: завідувача відділу – Людмили Василівни Косован та молодшого наукового співробітника – С. В. Бабчука.

Відділ займається організацією і проведенням оглядових та тематичних екскурсій, читанням лекцій, організацією і проведенням стаціонарних та пересувних виставок, тематичних вечорів, тематичних уроків та зустрічей, майстер-класів, презентацій виставок та книг,вікторин тощо.

Працівники відділу забезпечують співробітництво музею з міськими, районними відділами освіти, з Чернівецьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та вищими навчальними закладами міста, зі школами, музеями, театрами, бібліотеками, громадськими організаціями, Чернівецькою обласною філармонією, а також беруть участь у науково-практичних конференціях, проводять наукові дослідження у галузі музейного менеджменту.

Співробітники науко-освітнього відділу активно долучаються і до організації виставкової діяльності музею. Саме завдяки їм в музеї традиційними стали виставки із циклу «Моє рідне село», виставки живих квітів, виставки майстрів народного мистецтва та інші.

Через засоби масової інформації відділ пропагує багатогранну діяльність музею, висвітлює нові форми роботи музею з відвідувачами.