Адміністрація музею




В.о. директора, заступник директора з наукової роботи – Танащик Вікторія Іванівна

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи – Москаленко Валентина Сергіївна

Завідувач канцелярії – Гаврилець Еріка Максимівна


Науково-дослідний експозиційний відділ природи краю

Зліва направо: Смірнов Назар Анатолійович – провідний науковий співробітник, кандидат біологічних наук, Голубєва Галина Анатоліївна – старший науковий співробітник, Скільський Ігор Васильович – завідувач відділу, кандидат біологічних наук.

Науково-дослідний експозиційний відділ археології, історії середніх віків та нової історії краю

Ліворуч – Драгомирецька Оксана Григорівна – старший науковий співробітник, праворуч – Белінська Світлана Борисівна – завідувач відділу 

Науково-дослідний експозиційний відділ новітньої історії краю

Зліва направо: Колодій Леся Віталіївна – старший науковий співробітник, Унгурян Марія Касіянівна – завідувач відділу, Караїм Антоніна Валеріївна – науковий співробітник, Рудик Таїса Миколаївна – старший науковий співробітник, заслужений працівник культури України.

Відділ науково- фондової роботи

Сидять: Зліва –Бондарева Людмила Вікторівна – старший науковий співробітник, праворуч – Холодницька Наталія Миколаївна – головний зберігач. Стоять (зліва направо): Бевзюк Тетяна Іванівна, Попова Ася Миколаївна, Назаришина Тетяна Георгіївна – старші наукові співробітники відділу науково-фондової роботи

Відділ науково-освітньої роботи

Зліва направо: Кириченко Неля Андріївна – завідувач відділу, Андроничук Валентина Петрівна – молодший науковий співробітник

Відділ науково-методичної роботи

Зліва направо: Дребіт Оксана Миронівна – науковий співробітник, Ротар Оксана Василівна – завідувач відділу.


Філія - літературно-меморіальний музей Ю.Федьковича(з музеєм-садибою Ю.Федьковича в смт.Путила)


Зліва направо: Дутчак Галина Георгіївна – завідувач філією (на період декретної відпустки), Затуловський Володимир Леонідович – старший науковий співробітник

Філія - літературно-меморіальний музей О.Кобилянської(з музеєм-садибою О.Кобилянської в с.Димка Глибоцького району)


Зліва направо: Микосянчик Юлія Миколаївна – старший науковий співробітник, Данілевич Алла Вікторівна – старший науковий співробітник, Вознюк Володимир Аксентійович – завідувач філією, заслужений працівник культури України.

Філія-літературно-меморіальний музей М.Емінеску


Винту-Терицану Олена Дмитрівна – завідувач філією

Філія-музей "Буковинська діаспора"


Зліва направо: Понюк Наталія Степанівна – старший науковий співробітник, Белінський Валерій Костянтинович – завідувач філією, Чебан Орися Андріївна – старший музейний доглядач  

Філія - Хотинський історичний музей

Філія - Кіцманський історичний музей


Старший науковий співробітник


Фотограф – Лєбєдєв В’ячеслав Борисович 

Бібліотекар – Колеснікова Олександра Павлівна

художник-реставратор ІІІ категорії – Гнатюк Вероніка Валеріївна